Under 10 (Section A)

25/5/2019 9:30am Marist: Mud Dogs
MRS Carterton: Field 1a
25/5/2019 9:30am Eketahuna
Gladstone Carterton: Field 1b
25/5/2019 9:30am Carterton
Marist: Vikings Carterton: Field 2a
25/5/2019 9:30am East Coast
Martinborough/Greytown Carterton: Field 2b

Under 11 (Section A)

24/5/2019 5:30pm Pioneer
Carterton/Greytown Memorial Park Masterton: Field 1
25/5/2019 10:30am Martinborough
MRS Martinborough: Field 1
25/5/2019 10:30am Gladstone
Marist: The Green Machine Gladstone: Field 1

Under 13 (Section A)

24/05/2019 6:45pm MRS
Greytown MPTURF: 1
25/5/2019 10:30am Gladstone
Combined East Coast/Eketahuna GLAD: 2
25/5/2019 10:30am Martinborough: South
Carterton MARTY: 2

Under 6 Rippa North (Section A)

25/5/2019 9:30am Gladstone: Yellow
Marist: Lions PIO : Field 1a
25/5/2019 9:30am East Coast: Red
Pioneer: Blue  PIO : Field 1b
25/5/2019 9:30am Eketahuna: Yellow
East Coast: white  PIO : Field 1c
25/5/2019 9:30am MRS
Eketahuna: Black  PIO : Field 1d
25/5/2019 9:30am Gladstone: Black
Marist: Hammerheads  PIO : Field 2a
25/5/2019 9:30am Pioneer
Marist: Tuataras  PIO : Field 2b
25/5/2019 10am Gladstone: Yellow
Pioneer: Blue  PIO : Field 1a
25/5/2019 10am Marist: Lions
East Coast: white  PIO : Field 1b
25/5/2019 10am East Coast: Red
Eketahuna: Black  PIO :Field 1c
25/5/2019 10am Eketahuna: Yellow
Marist: Hammerheads  PIO : Field 1d
25/5/2019 10am MRS
Marist: Tuataras  PIO : Field 2a
25/5/2019 10am Gladstone: Black
Pioneer  PIO : Field 2b

Under 6 Rippa South (Section A)

25/5/2019 9:30am Carterton: Maroon
Featherston Greytown: Field 1a
25/5/2019 9:30am Greytown
Martinborough: Marty Green Greytown: Field 1b
25/5/2019 9:30am Martinborough: Marty Black
Tuhirangi: Blue Greytown: Field 1c
25/5/2019 9:30am Tuhirangi: White
Carterton: White Greytown: Field 1d
25/5/2019 10am Carterton: Maroon
Martinborough: Marty Green Greytown: Field 1a
25/5/2019 10am Featherston
Tuhirangi: Blue Greytown: Field 1b
25/5/2019 10am Greytown
Carterton: White Greytown: Field 1c
25/5/2019 10am Martinborough: Marty Black
Tuhirangi: White Greytown: Field 1d

Under 8 (Section A)

25-05-19 U8 Section A Carterton vs Marist Jaguars 9:30 Colombo Rd: Field 2a
25-05-19 U8 Section A Pioneer vs Gladstone.Yellow 9:30 Colombo Rd: Field 1a
25-05-19 U8 Section A Eketahuna vs MRS Red 9:30 Colombo Rd: Field 1b
25-05-19 U8 Section A Eketahuna vs Carterton 10:00 Colombo Rd: Field 2a
25-05-19 U8 Section A Pioneer vs MRS Red 10:00 Colombo Rd: Field 1a
25-05-19 U8 Section A Gladstone.Yellow vs Marist.Jaguars 10:00 Colombo Rd: Field 1b
Under 9 (Section A)

25/5/2019 9:30am Pioneer
Gladstone Marist: Field 1a
25/5/2019 9:30am MRS
Marist: Wolves Marist: Field 1b
25/5/2019 9:30am Greytown
Martinborough/Tuhirangi Marist: Field 2a

Under 8 (B Grade)

25-05-19 U8 B Grade Martinborough vs East Coast 9:30 MRS 2b
25-05-19 U8 B Grade Gladstone.Black vs MRS Black 9:30 MRS 3a
25-05-19 U8 B Grade Marist Cobras vs Tuhirangi 9:30 MRS 3b
25-05-19 U8 B Grade Martinborough vs MRS Black 10:00 MRS 2b
25-05-19 U8 B Grade East Coast vs Tuhirangi 10:00 MRS 3a
25-05-19 U8 B Grade Gladstone.Black vs Marist Cobras 10:00 MRS 3b